Nejčastější dotazy

Z čeho jsou vany Lavello vyrobeny?

Vany Lavello jsou vyrobeny z lavelitu, tzv. litého mramoru. Jedná se o ultramoderní, vysokoteplotně tvrzený kompozitní materiál s mimořádnou odolností. Při použití se Lavelite vyznačuje extrémně dlouhou dobou udržení tepla, zvýšenou odolností proti nárazům a rozbití a dlouhou životností. Je vytvořen z přírodních horninových surovin, vyzbrojen lámavým pojivem a zakončen ušlechtilou ochrannou vrstvou se zvýšenou odolností.

Kolik let záruky nabízíte?

Na všechny naše vany poskytujeme doživotní záruku od data nákupu. Záruka se vztahuje na všechny výrobní vady a nedostatky, které se mohou vyskytnout v průběhu používání.

Jak mám ošetřovat a udržovat svou vanu?

Ke každodennímu čištění vany stačí trocha mycího prostředku a měkká houbička. Ochranný povlak vany zabraňuje ulpívání škodlivých látek, čímž usnadňuje proces čištění. K impregnaci povrchu vany a jejímu lesku postačí jednoduché leštidlo. Nedoporučujeme používat drátěné kartáče nebo abrazivní čisticí prostředky, protože mohou poškodit povrch vany. Ochranný povrch vany lze obnovit.

V kolika barvách jsou vany k dispozici?

Vany Lavello jsou k dispozici ve čtyřech barvách:

  • Bílá
  • Černá
  • Černá metalíza
  • Šedá metalíza

Cena jednotlivých barev se u jednotlivých modelů liší.

Nabízíte také další příslušenství?

V naší nabídce naleznete kromě van i veškerý sortiment potřebný ke koupání.

Má vana přepad?

Ne, vany Lavello nemají přepadový otvor.

Jak se vana instaluje?

Vana byla navržena tak, aby její instalaci zvládl každý. Po vybalení vany nainstalujte odtokovou zátku a připojte ji k výtoku vody. Vanu je třeba utěsnit sanitárním silikonem, aby se zabránilo pronikání nečistot a vlhkosti pod vanu.

Je nutné při instalaci vanu připevnit k podlaze?

Instalace vany Lavello nevyžaduje její upevnění k podlaze. Díky pečlivě propracované konstrukci je vana mimořádně stabilní. Díky použití pevného materiálu, jako je Lavelit, je vana těžká, a proto drží na podlaze i při prudkých pohybech.

Item added to cart.
0 items -
Na této stránce se používají cookies.
Na této stránce se používají cookies
Black Friday nabídka
Získejte slevu 10%
10
days
10
hours
10
minutes
10
seconds
Pospěšte si! Nabídka platí jen dnes
Limited Time Offer
Použijte tento kupon v pokladně
Klikněte na kód pro zkopírování
Black Friday nabídka
Vážení zákazníci, ve dnech 30 a 31.12 bude naše zákaznické oddělení k dispozici v čase 9 - 12 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké sváteční dny.
Vážení zákazníci, ve dnech 30 a 31.12 bude naše zákaznické oddělení k dispozici v čase 9 - 12 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké sváteční dny.
Kupte si vanu nebo umyvadlo a získejte zpět až 3000 Kč!
Líbí se vám vana nebo umyvadlo, které jste si zakoupili v našem obchodě? Vrátíme vám za něj dokonce 3000 Kč! Přečtěte si pravidla promo akce.