Nejčastější dotazy

Z čeho jsou Lavello vany a umyvadla vyrobeny?

Vany a umyvadla Lavello jsou vyrobeny z Lavelitu, takzvaného litého mramoru. Jedná se o ultramoderní, vysokoteplotně temperovaný kompozitní materiál mimořádné odolnosti. Při používání se Lavelite vyznačuje extrémně dlouhým udržením tepla, zvýšenou odolností proti nárazu a odolnost proti rozbití a dlouhou životností. Je vytvořen z přírodní horniny, vyzbrojen pojivem odolným proti prasklinám a zakončen ušlechtilou ochrannou vrstvou se zvýšenou odolností.

Kolik let záruky nabízíte?

Na všechny naše vany nabízíme doživotní záruku od data nákupu. Záruka se vztahuje na všechny výrobní vady a vady, které se mohou vyskytnout v procesu používání. Na všechna naše umyvadla se vztahuje 5 letá záruka.

Jak impregnovat a pečovat o vanu a umyvadlo?

Na každodenní čištění van a umyvadel vám postačí trocha tekutiny a měkká houbička. Ochranný nátěr zabraňuje ulpívání škodlivých látek a usnadňuje tak proces čištění. K tomu, aby se povrch vany a umyvadla leskl, stačí obyčejné leštění. Nedoporučujeme používat drátěné kartáče nebo abrazivní čisticí prostředky, protože mohou poškodit povrch vany i umyvadla. Ochranný povrch vany lze repasovat.

V kolika barvách jsou vany dostupné?

Vany Lavello jsou k dispozici ve čtyřech barvách:

  • Bílá
  • Černá
  • Černá metalíza
  • Šedá metalíza

Cena každé barvy se liší.

V kolika barvách jsou umyvadla dostupná?

Lavello umyvadla jsou dostupná v bílé barvě.

Nabízíte také příslušenství?

V naší nabídce kromě van a umyvadel naleznete veškerý potřebný sortiment ke koupání. Od vodovodních baterií a sifonů až po vanová prkna.

Mají vany a umyvadla přepad?

Ne, Lavello vany a umyvadla nemají přepad.

Jak se vana instaluje?

Vana byla vytvořena tak, aby instalace byla možná pro každého. Po vybalení vany nainstalujte vypouštěcí zátku a připojte ji k výstupi vody. Vana by měla být utěsněna sanitárním silikonem, aby se nečistoty a vlhkost nedostaly pod dno vany.

Jak vypadá instalace umyvadla?

Umyvadla Lavello se velmi snadno instalují. Do pracovní desky stačí vyříznout přepadový otvor a na dno umyvadla nanést silikon. Umístěte umyvadlo na určené místo a nainstalujte odtok. Přebytek silikonu lze odstranit prstem nebo hadrem.

Vyžaduje instalace vany, aby byla připevněna k podlaze?

Vany Lavello není nutné trvale kotvit k podlaze. Pečlivě propracovaný design činí vanu extrémně stabilní. Díky použití pevného materiálu jako je Lavelit je vana těžká, díky čemuž přilne k podlaze i při prudkých pohybech.

Item added to cart.
0 items -
Na této stránce se používají cookies.
Na této stránce se používají cookies
Black Friday nabídka
Získejte slevu 10%
Pospěšte si! Nabídka platí jen dnes
Limited Time Offer
Použijte tento kupon v pokladně
Klikněte na kód pro zkopírování
Black Friday nabídka
Vážení zákazníci, dne 4. 7. je v Lavello Česká republika celozávodní dovolená. Na Vaše otázky odpovíme co nejdříve dne 7. 7.
Vážení zákazníci, dne 4. 7. je v Lavello Česká republika celozávodní dovolená. Na Vaše otázky odpovíme co nejdříve dne 7. 7.