Top 5 hudebních žánrů, které vytvoří úžasnou atmosféru při koupání

Cítíte únavu spojenou s každodenním životem? Máte dojem, že je monotónní a každý den vypadá prakticky stejně? Nebo možná naopak – děje se toho příliš mnoho a příliš rychle, takže je pro Vás nemožné držet krok se vším?

Nikdo by však neměl být odsouzen k tomu, aby se cítil špatně!

Máme osvědčený způsob, jak Vám pomoci dát si na chvíli pauzu, jen abyste se vrátili s obnovenou silou!

Podívejte se, jak s domácí koupelí ve vaně můžete znovu získat ztracenou rovnováhu a užít si každý den s dostatkem síly jít dál!

Koupání ve vaně s Vaší oblíbenou hudbou – perfektní kombinace!

Rozhodnete-li se užít si relaxační koupel ve vaně, můžete si vybrat hudbu, která vám umožní zažít pozitivní emoce. Můžeme zlepšit naši náladu, když jsme v horší náladě! Nemusíte padat do ještě větší jámy, stačí si vybrat správnou hudbu, která Vás naladí na šťastnou frekvenci. Nebo si dejte kick-start, když vaše motivace chybí. I když nemáte nápad na řešení obtížného úkolu ve Vašem životě, pomozte si a probuďte kreativitu, která je uvnitř Vás! 

Tímto způsobem učinítee svou náladu mnohem lepší, než byla předtím, než jste se dostali do vany. Speciálně pro vás jsme připravili seznam hudebních žánrů, takže si můžete snadno vybrat to, co v tuto chvíli nejvíce potřebujete.

TOP 5 hudebních žánrů při koupání ve vaně

Potřebujete se uklidnit a ztišit? Uslyšíte šumění potoka a představíte si, jak odpočíváte na měkké trávě na okraji krásné mýtiny. Naplňte se zvuky přírody , které uklidní Vaše nervy.  Možná toužíte relaxovat na melodii hranou deštivým lesem za teplého letního večera. Nebo koncert jarních ptáků za úsvitu, který radostně ohlašuje příchod nového dne jako novou příležitost. Teplá voda Vás obejme a poskytne Vám příjemný pocit odpočinku od každodenního života. Přirozená paleta zvuků nemá žádné limity – pokaždé můžete objevit nový aspekt matky přírody. Dopřejte si toto klidné, přirozené rytmické dýchání a poslouchejte tlukot svého srdce.

Nebo jste člověk, který má důležitý a náročný projekt k dokončení? V takovém případě bude klasická hudba fungovat skvěle. Tento hudební žánr má pozitivní vliv na koncentraci. Chopin, Bach, Beethoven nebo Mozart vytvořili krásnou instrumentální hudbu. Proto díky tomu můžete při koupání ve vaně stimulovat svůj mozek, aby tvrdě pracoval na dokončení projektu včas přímo zpěvným způsobem. 

Chybí vám motivace jednat? Potřebujete další vzpruhu, abyste se rozhýbali? Pokud ano, doporučujeme vám nechat si zahřát koupel na melodie filmové hudby. Vzpomínáte si na film “Gladaitor” a jeho soundtrack? Jemným, ale pevným způsobem budují pozitivní energii pro akci. Uvádějí nás do světa plných emocí. Nyní zavřete oči a představte si sebe a to, co musíte udělat. Vědomě si představujte, jak krok za krokem neustále dosahujete svých cílů a jak čerpáte radost z toho, co děláte. Vnímejte to. Dejte se do práce! 

Koupání ve vaně za hlubokých zvuků saxofonu, kytary, klavíru nebo kontrabasu není nic jiného než ponoření se do jazzové hudby. Říká se, že tento hudební žánr stimuluje části mozku, které jsou zodpovědné za kreativitu. Takže, pokud se potýkáte s obtížným úkolem, dopřejte si tuto melodii vychutnat. Odpočiňte si ve svých domácích lázních a nechte svou kreativitu probudit během relaxační koupele ve vaně. 

Naším posledním návrhem je relaxační hudba, která nachází rostoucí popularitu po celém světě. Tyto uklidňující zvuky vás přivedou do stavu naprosté relaxace. Harmonické melodie zlepšují naši náladu a zároveň snižují hladinu stresu. Je to skutečná úleva pro tělo i mysl. Tento rytmus a tempo způsobují, že domácí koupel ve vaně se pokaždé stane návštěvou nejlepších lázní. Do takového prostoru se chcete vrátit! A můžete to udělat pokaždé, když máte pocit, že potřebujete přestávku od každodenního života. 

Navzdory rutině

Práce, nákupy, úklid, vyzvednutí dětí ze školky, příprava jídla, nové projekty. Ačkoli nás život může překvapit náhlými zvraty a obraty, mnoho dní je velmi podobných, což může způsobit, že se zdají být monotónní. Pak máme dojem, že dny jsou velmi dlouhé, i když se neprodlužují. Ale ve skutečnosti, ve zpětném pohledu, procházejí velmi rychle, a než se nadějeme, máme další sezónu. Existuje však něco, co vás stále více irituje triviálními záležitostmi. Máte méně trpělivosti a nejhorší ze všeho je, že máte pocit, že se ve vašem životě “nic neděje”. To není nic jiného než rutina.

Pak se vkrádá stres, a jak dobře víme, jeho přemíra je Naším nepřítelem. Oslabuje nás, a tak vytváří mnoho onemocnění, která se mohou dokonce proměnit v chronické nemoci! Ach, hrůza, proto je tak důležité pravidelně snižovat jeho nepříjemné účinky, kterým musíme čelit každý den.

Blahodárné účinky vody jsou lidstvu známy od úsvitu času. Proto stojí za to využít této moudrosti, kterou dnes máme na dosah ruky. Dobře víme, že relaxační koupel ve vaně pomáhá zmírnit nahromaděné napětí a eliminovat negativní účinky nadměrného stresu, který zatěžuje naše tělo. Teplá voda pozitivně ovlivňuje celé tělo a… mysl!

To vše máte na dosah. A co víc! V pohodlí domova si můžete vytvořit vlastní prostor, kde si dobijete životní baterky, abyste si život užívali naplno.

Impozantním spojencem v tomto okamžiku pro sebe, může být jen Vaše mysl. Během koupele ve vaně se můžete v okamžiku pohybovat silou své fantazie na nejkrásnější místa a zažít nejkrásnější pocity.

Hudba má SÍLU

Představte si, že řídíte a najednou uslyšíte svůj oblíbený hit z dospívání. Co uděláte pak? Začnete si broukat melodii a vaše ruce samy klepají rytmem hudby o volant. Vaše hlava a ramena se volně pohybují podle hudby a usmíváte se při pomyšlení na všechny vzpomínky, které vás z těch let provázejí. Je to doslova, jako by stroj času fungoval a zavedl vás i do nejvzdálenějších koutů minulosti. V tomto jediném okamžiku vaše mysl vyvolá vzpomínky spojené s okolnostmi, které byly udržovány při poslechu písně. To jen ukazuje, jak mocná je hudba.

Stimuluje nejen naše vzpomínky, ale i naše emoce!

Dalo by se říci, že hudba je odrazem našeho vnitřního světa. Je to jako zrcadlo, ve kterém můžeme vidět sami sebe. Všimněte si, že když máte horší náladu, obvykle si vyberete skladby, které jsou více nostalgické. Takto vyjadřujete své emoce a to je to, co cítíte uvnitř.

Dobrou zprávou je, že s ním můžeme změnit náš postoj!

Věděli jste, že poslech vaší oblíbené hudby silně stimuluje systém potěšení mozku, který způsobuje uvolňování dopaminu, hormonu, který vám dává pocit štěstí a motivuje vás k jednání? A co víc – hudba ovlivňuje krevní tlak, srdeční tep a hormony! 

Shrnutí

Hudba se stala součástí lidského života nadobro. Nasloucháme mu, když jsme šťastní, smutní a dokonce i když potřebujeme prostor k uklidnění. Doprovází nás na večírcích, ceremoniích a sportovních akcích, v práci, při romantické večeři a dokonce… při nakupování!

Proto si doma najděte ten okamžik vyhrazený právě pro Vás. Naplňte vanu teplou vodou a pusťte si hudbu, která vás naplní klidem, radostí a charismatem pro akci. Jak jednou řekl Hans Christian Andersen: “Kde selhávají slova, mluví hudba.”

Dopřejte si tedy pozitivní melodii, která Vám bude hrát v srdci ještě dlouho po relaxační koupeli v naší vaně.

Item added to cart.
0 items -
Na této stránce se používají cookies.
Na této stránce se používají cookies
Black Friday nabídka
Získejte slevu 10%
Pospěšte si! Nabídka platí jen dnes
Limited Time Offer
Použijte tento kupon v pokladně
Klikněte na kód pro zkopírování
Black Friday nabídka
Vážení zákazníci, dne 4. 7. je v Lavello Česká republika celozávodní dovolená. Na Vaše otázky odpovíme co nejdříve dne 7. 7.
Vážení zákazníci, dne 4. 7. je v Lavello Česká republika celozávodní dovolená. Na Vaše otázky odpovíme co nejdříve dne 7. 7.